הליכות חיפה

מעל 600 איש השתתפו בסוף שבוע עמוס הליכות ופעילויות בחיפה! תושבי שכונות החוף, פעילים ואנשי מקצוע הקדישו מזמנם כדי להכיר לנו עולמות חדשים בעיר מנקודת מבטם. תושבי חיפה ואורחים רבים הגיעו להליכות, פתחו בשיחה אלה עם אלה, שאלו שאלות ודנו בקשר בין העיר לים. מוסדות מרתקים בעיר פתחו בפנינו את דלתותיהם – המוזיאון הימי, הכנסייה הכרמליטית, בית הספר נירים, קואופרטיב בר גלים והמכון לחקר ימים ואגמים. תודה לכל מי שלקח חלק והפך את הפסטיבל לאירוע שלא יישכח.

להורדת התכנייה המלאה (קובץ PDF) לחצו כאן

'הליכות חיפה בדרך אל הים' מתקיימות במסגרת הליכות ג'יין, פסטיבל סיורים עירוניים בהשראת של ג'יין ג'ייקובס (2006-1916), מהכותבות המשפיעות על החשיבה אודות עירוניות ותכנון ערים. במסגרת הליכות ג'יין שהחלו בשנת 2006 והתקיימו בישראל ובחיפה החל משנת 2011, יספרו 'הליכות חיפה בדרך אל הים' את סיפור הקשר העירוני הייחודי של שכונות הים עם החוף ויגלו מחדש את צפונות הים והחוף.

'הליכות חיפה בדרך אל הים' התקיימו במסגרת הליכות ג'יין, פסטיבל סיורים עירוניים בהשראת של ג'יין ג'ייקובס (2006-1916), מהכותבות המשפיעות על החשיבה אודות עירוניות ותכנון ערים. במסגרת הליכות ג'יין שהחלו בשנת 2006 והתקיימו בישראל ובחיפה החל משנת 2011, מספרות 'הליכות חיפה בדרך אל הים' את סיפור הקשר העירוני הייחודי של שכונות הים עם החוף. ההליכות התקיימו בסוף השבוע הראשון של מאי, (30 לאפריל;  1-2 במאי 2015) והיו פתוחות לקהל ללא תשלום.

עקבו אחר פרויקט "הים שלנו":
אתר: www.hayamshelanu.co.il
פייסבוק: https://www.facebook.com/hayamshelanu
אינסטגרם: https://www.instagram.com/hayamshelanu